برات علی نیا سه شنبه در مراسم اجرای مانور اقتدار پلیس و رهایی گروگان و حرکات نمایشی (نوپو) یگان ویژۀ استان خراسان رضوی  که در محل فرهنگسرای شهرداری برگزار شد گفت: یکی از عوامل استقرار و موفقیت جمهوری اسلامی ایران حضور مردم در صحنه‌های انقلاب بوده و امروز به برکت خون شهدا، دشمن جرأت فکر حمله به کشور ما را هم ندارد چرا که ملت ما آگاه و پیرو و پشتیبان ولایت فقیه است.
فرماندار بردسکن با اشاره به حضور مردم در هشت سال دفاع مقدس و صحنۀ مبارزه با گروه های معاند گفت: امروز یگان ویژۀ نوپو خراسان رضوی در بردسکن، پهنۀ کویر استان حضور دارند تا اقتدار و آمادگی کامل و همه‌جانبۀ خود را جهت حفظ امنیت مردم به نمایش بگذارند.
وی ضمن تشکر از حضور یگان ویژۀ استان ابراز کرد: امروز به برکت خون شهدا و با آمادگی کامل فرزندان این مرز و بوم  دشمن جرأت فکر حمله را هم ندارد چرا که ملت ما آگاه و پیرو و پشتیبان ولایت فقیه است و راه شهدایمان را با افتخار ادامه می‌دهند.
وی در ادامۀاظهار داشت: مانور رهایی گروگان و حرکات نمایشی (نوپو) یگان ویژۀ استان خراسان رضوی در چهار محور برگزار می شود.
علی نیا با بیان اینکه تمامی نکات امنیتی و حفاظتی از قبل در نظر گرفته شده است ابراز کرد: تعقیب و گریز، مهارت تیراندازی، رهایی گروگان و برخورد با اراذل و اوباش چهار محور این مانور است که توسط نیروهای یگان به نمایش گذاشته می‌شود