فرماندار بردسکن: 

فرماندار بردسکن از حضور باشکوه مردم  شهر بردسکن به ویژه  مردم انابد و روستاهای همجوار از حضور حماسی و تاریخی  در مراسم تشییع شهدای گمنام در شهر انابد تقدیر کرد. 
 برات علی نیا  در حاشیه  تشییع پیکر پاک دو شهید گمنام در شهر انابد به خبرنگار ما گفت: ملت ایران با تجربه های گران بار از دوران دفاع مقدس، برای مقابله با توطئه های دشمنان و بدخواهان نظام ایستاده اند .
وی اظهار داشت: ملت ایران و بویژه جوانان رشید آن ایثارگران آن همانند دوران هشت سال دفاع مقدس آماده هر گونه رویارویی با دشمنان انقلاب و نظام هستند
وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس گفت: شهدای گمنام، ایثارگرانی هستند که به خاطر حفظ حیثیت و آبروی این نظام جان خود را از دست داده و امروز ملت ایران به پاس این همه فداکاری و از خود گذشتگی یاد و نام آنها را گرامی می دارد.
علی نیا با بیان اینکه حضور این شهدای گمنام در انابد یک روز تاریخی و حماسی را برای این خطه رقم زد افزود: عظمت و شکوه حضور مردم در صحنه های مختلف انقلاب در مراسم تشییع پیکر این دو شهید گمنام بار دیگر در انابد تجلی یافت .وی با تجلیل از مقام شامخ شهدای انقلاب اسلامی به ویژه شهدای گمنام دوران دفاع مقدس اظهار کرد: شهدا با جانفشانی و فدا کردن جان شیرین خود برای ملت ایران سربلندی و سرافرازی به ارمغان آورده اند.
فرماندار بردسکن گفت: مردم این شهرستان در طول هشت سال دفاع مقدس بیش از 280 شهید تقدیم آرمان های والای امام راحل (ره) و انقلاب اسلامی کردند.وی افزود: حضور گسترده مردم در آیین تشییع شهدای گمنام ، بیانگر عشق و ارادت آنان به فرزندان شهید و گمنام ایران اسلامی است.
فرماندار بردسکن  یادآور شد: شهدای گمنام متعلق به تمام ملت ایران هستند و در هر مکانی که به خاک سپرده شوند،آن مکان به میعادگاه مردم تبدیل شده و فضای آنجا را به رایحه خوش شهادت عطرآگین می کنند .