فرماندار بردسکن در نشست صمیمی با رئیس دادگستری و دادستان این شهرستان وضعیت امنیت شهرستان بردسکن را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: خوشبختانه با تدابیر اتخاذ شده هیچ گونه ناآرامی در حوزه شهرستان نداریم.
 برات علی نیا ضمن گرامی داشت یاد و خاطره سرور و سالار شهیدان انقلاب شهید بهشتی و نامگذاری این ایام به نام هفته قوه قضائیه گفت: حقیقتا در حوزه مدیریتی شهرستان یک فضای همدلی و تعامل حکم فرما است و در واقع  دستگاه قضا اقتدار نظام است.
فرماندار بردسکن  شورای تامین را بستر ساز تولید امنیت  و اتقاء رشد زیرساخت ها در شهرستان ها بیان کرد و گفت: دستگاه قضا در حل کردن  مسایل و مشکلات شهرستان در حوزه خانواده نقش بسزایی را ایفا کرده است و خدمات و اقدامات انجام شده این عزیزان ستودنی است.
وی برادامه راه شهدا و به ویژه شهید بهشتی تاکید کرد و گفت:  هر یک از شهدای حادثه هفتم تیر سال 61 که  به ناحق خون آنها ریخته شد امروز برای قضات ما الگو و اسوه هستند که می طلبد ابعاد شخصیتی دکتر بهشتی در جامعه بیشتر  بیان شود. علی نیا  افزود: امروز جمهوری اسلامی ایران در همه ابعاد پویا و موفق است و دولت تدبیر و امید توانسته در حل مسایل و مشکلات مردم گام های اساسی را بردارد. درابتدای این نشست عبدالله زاده رئیس دادگستری و فرزانه دادستان بردسکن هر یک در حوزه کاری خود گزارشی از وضعیت پرونده ها به دادگستری و دادسرا را ارائه دادند