-فرماندار بردسکن از تخصیص 200 میلیون تومان اعتبار از محل بودجه زیارت استان برای احداث پارک زائر در شهر انابد خبرداد.
برات علی نیا در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: با توجه به اینکه انابد به عنوان اولین شهر در دروازه خراسان رضوی قرار گرفته است برآن شدیم این بودجه را به بخش انابد اختصاص دهیم که با همت شهرداری این مهم محقق شود. فرماندار بردسکن برهرچه بهتر برگزار شدن جشن های دهه کرامت تاکید کرد و گفت: برنامه های این دهه  باید در قالب دبیرخانه ستاد برنامه ریزی شود و از هر گونه موازی کاری پرهیز شود. وی با بیان اینکه  در برگزاری جشن ها باید شان اهل بیت حفظ شود گفت: علی نیا برگزاری  هشتمین همایش کشوری پهلوانی و زورخانه ای، حضور دوندگان جاده ولایت و حضور خدام  حرم رضوی و جشن باشکوه میلاد با سعادت امام رضا (ع) را از مهمترین برنامه های این دهه  دراین شهرستان برشمرد. وی  به  5 مرداد ماه سالروز اولین اقامه نماز جمه در کشور اشاره کرد و گفت: به همین مناسبت جلسه شورای اداری  شهرستان را با محوریت   این ایام  برگزار خواهیم کرد.
دراین جلسه حسن مدرس مقدم رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بردسکن به عنوان دبیر ستاد جشن های دهه کرامت به حاضران معرفی شد و از روسای دستگاههای اجرایی شهرستان خواسته شد برنامه های  خود را تا 25 تیرماه به دبیرخانه ستاد ارسال کنند.
جشن های دهه کرامت از سوم مردادماه  همزمان  با ولادت با سعادت کریمه اهل بیت حضرت معصومه(س) آغاز و تا  13 مردادماه سالروز ولادت حضرت امام رضا (ع) ادامه خواهد داشت.