جلسه هماهنگی و برنامه ریزی ستاد صیانت از حقوق شهروندی و دفاع از حریم امنیت عمومی شهرستان بردسکن با موضوع عفاف و حجاب  به ریاست فرماندار  و  با حضور معاون فرماندار، مشاور فرماندار در امور زنان و خانواده و سایر اعضاءدر  محل سالن اجتماعات فرمانداری تشکیل شد.
فرماندار بردسکن  عنوان کرد: خوشبختانه بردسکن در حوزه عفاف و حجاب جز شهرستان های سرآمد استان است و شرایط مطلوبی دراین حوزه دارد.
برات علی نیا با گرامی داشت یادو خاطره شهدای حادثه مسجد گوهرشاد گفت:  این حرکت بسیار فرهنگی که نشات گرفته از آموزه های دینی و ائمه اطهار بود دشمنان را در اهداف خود ناکام کرد.
وی افزود: امروز دشمنان با حرکت های نرم خود در صدد فروپاشی کانون خانواده ها  هستند و دراین حوزه جوانان را بیشتر مورد هدف قرارداده اند.
وی از ادارات و نهادهای فرهنگی شهرستان خواست در حوزه عفاف و حجاب برنامه هایی را ارائه دهند که هم جنبه اجرایی داشته باشد و از آن طرف نیاز جوانان و  نوجوانان را برآورده کند.
فرماندار بردسکن با تقدیر از  رئیس  اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بردسکن که در حوزه تولید محتوا با رویکرد مواد مخدر گام های موثری را دراین حوزه برداشت گفت: امروز متاسفانه فضاهای مجازی  برخی از جوانان و نوجوانان ما را به راههای انحراف و آلوده کشانده است و اگر دراین حوزه جدی وارد نشویم  شاهد ترویج آسیب های دیگر در جامعه خواهیم بود.
علی نیا از ادارات خواست  در حوزه عفاف و حجاب بیشتر تلاش کنند و برنامه های خود را به فرمانداری ارائه  دهند.
وی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در حوزه عفاف و حجاب گفت: توان و قدرت کشور  متعلق به  جوانان است و جوانان بودند که دوران 8 سال دفاع مقدس را در بدترین شرایط اداره کردند و در برابر  دشمنان پیروز میدان شدیم.
 وی به نقش زنان در شکل گیری انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: در دوران 8 سال دفاع مقدس زنان بودند که  شیرمردانی  همچون شهیدان  همت، باکری،  نور علی شوشتری ، کاوه،  برونسی ،محسن قاجاریان  و دیگر شهدا را بوجود آوردند.
فرماندار بردسکن افزود: هریک  از مسئولان وظیفه دارند در راستای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب گام بردارند چرا که هر چقدر در حوزه ارزش های اسلامی و موضوع عفاف و حجاب  تلاش کنیم کشور  را از هر گونه آسیب ها بیمه کرده ایم.
وی برمستند سازی برنامه های این هفته تاکید کرد و از ادارات خواست از هرگونه موازی کاری در حوزه عفاف و حجاب پرهیز و برنامه ها به صورت متمرکز  برگزار شود.
دراین جلسه که نمایندگان بانوان ادارات حضور داشتند برنامه های خود را در هفته عفاف و حجاب ارائه دادند.