فرماندار  شهرستان بردسکن
    برات علی‌نیا

    .     .     .
۱۳۹۶/۰۴/۲۱

ثبت بیش از ۷۵۰ مورد وقایع ۴ گانه طی سه ماهه اول امسال در بردسکن


کارگروه ثبت وقایع حیاتی این شهرستان با حضور فرماندار و سایر اعضاء برگزار شد دراین جلسه برات علی نیا  فرماندار بردسکن براستمرار ثبت وقایع حیاتی این شهرستان  توسط دستگاههای ذی ربط تاکید کرد و گفت:  خوشبختانه اداره ثبت احوال از جمله ادارات شهرستان است که  مردم کمترین نارضایتی را ازاین اداره دارند و با اقدامات انجام شده عملکرد آن مثبت ارزیابی می شود.
وی از رئیس اداره ثبت احوال خواست وضعیت هرم سنی جمعیتی شهرستان  در وقایع حیاتی را  به صورت آمار و ارقام  تهیه تا به منظور پیشگیری و کاهش از آسیب های اجتماعی در کارگروه های ویژه خود مورد بررسی قرار بگیرد
علی نیا با بیان اینکه علائم حیاتی یک جامعه به فوت، تولد، ازدواج و طلاق بستگی دارد گفت: اعضای کارگروه موظف و مکلف هستند وقایع 4 گانه را به موقع ثبت و اداره ثبت احوال را در جریان قرار دهند. در سه ماهه اول امسال 193 مورد ازدواج، 103 مورد فوتی ، 418 مورد  ولادت و 45 مورد واقعه طلاق در شهرستان بردسکن ثبت شده است.
 وی با بیان اینکه  تمامی وقایع فوت و ولادت ها در شهرستان بردسکن در مهلت قانونی 10 و 15 روز ثبت می شود گفت:  براساس پارامترهای تعریف شده از استان می بایست به طور میانگین در بردسکن 149 نفر ولادت و 36 مورد فوتی داشته باشیم که طی 3 ماهه اخیر تقریبا این آمار ثبت شده است. فرماندار بردسکن در پایان از همکاری و تعامل اعضای کارگروه به ویژه شهرداری ها و شبکه بهداشت و درمان در اعلام به موقع ثبت وقایع ولادت  و فوتی ها به اداره ثبت احوال در مهلت قانونی تعیین شده  نیز تقدیر کرد..  


منبع : زیرپرتال فرمانداری بردسکن
تعداد بازدیدها : ۳۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان