سرپرست فرمانداری شهرستان بردسکن
ابراهیم قاسم پور

    .     .     .
۱۳۹۶/۰۸/۰۸

راهپیمایی سیزدهم آبان ماه امسال باید پررنگ تر جامع تر وعمیق ترو هرچه باشکوهتر برگزار شود

جلسه هماهنگی وبرنامه ریزی مراسم راهپیمایی 13 ابان با حضور فرماندار اعضای شورای تامین و مسئولین دستگا ه های اجرایی شهرستان بمنظور هرچه بهتر برگزارشدن این مراسم در محل سالن اجتماعات فرمانداری بردسکن برگزار شد در این جلسه برات علی نیا فرماندار شهرستان بردسکن ضمن تسلیت فرارسیدن اربعین حسینی (ع) به اهمیت  ۱۳ آبان اشاره نمود وگفت:  سیزدهم آبان یادآور سه رویداد بزرگ درتاریخ این کشور است تبعید امام خمینی در ۱۳ آبان ۴۳ . کشتار دانش آموزان در سال ۵۷ درجلو دانشگاه تهران وتصرف لانه جاسوسی آمریکا در ۱۳ آبان سال ۵۸ که ویژگی مشترک هرسه حادثه در این روز مهم بیان کنندة عمق نفرت مردم ایران ازرفتارهای استعمارگرانه آمریکا می باشد و ماهیت این روز مبارزه جدی با دشمنان است و ما نشان می دهیم که هرگز زیر بار زور و سلطه نمی رویم و نخواهیم رفت.
فرماندار بردسکن ادامه داد: با توجه به یاوه گویی های اخیر دولتمردان آمریکایی و توهین هایی که به ملت شریف ایران داشته اندوهمچنین شرایط منطقه وجهان   راهپیمایی سیزدهم آبان ماه  امسال باید پررنگ تر جامع تر وعمیق ترو هرچه باشکوهتر برگزار شود و مردم شریف شهرستان بردسکن مسئولین همراه بادانش آموزان دانشجویان انزجار خود را از استکبار جهانی واسراییل غاصب اعلام دارند.  
علی نیا گفت: دیواری بی اعتمادی بین دولت آمریکا و ملت ایران است و آمریکا نیز سعی به عبور از خطوط قرمز ایران دارد.کشور ما در زمینه تامین امنیت خود و افزایش قدرت دفاعی  نیاز به اجازه گرفتن از هیچ کشوری را ندارد زیرا که .ملت ایران لحظه به لحظه تابع منویات مقام معظم رهبری است و همه دستگاههای دولتی نیز بر این مسیر حرکت میکنند. فرماندار بردسکن افزود :باید بستری بوجود آوریم که ما عمق خصومت آمریکا با ایران را به دانش آموزان ، دانشجویان و همه آحاد جامعه منتقل نماییم و دستگاههای مسئول این اهتمام را داشته باشند تا مراسم سیزده آبان امسال بیش از پیش باشکوهتر برگزار شود.
در این جلسه هر یک از مسئولین ادارات و نهادها ضمن محکوم کردن رجز خوانی رئیس جمهور آمریکا آمادگی خود را جهت همکاری در امر برگزاری راهپیمایی 13 آبان اعلام کردند.


منبع : زیرپرتال فرمانداری بردسکن
تعداد بازدیدها : ۸۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان