سرپرست فرمانداری شهرستان بردسکن
ابراهیم قاسم پور

    .     .     .
۱۳۹۶/۱۲/۰۸

اولین جلسه ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی شهرستان بردسکن برگزارشد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بردسکن ، برات علی نیا، عصر امروز در جلسه ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی این شهرستان اظهار کرد: تمامی دستگاه های اجرایی شهرستان باید باستاد تسهیلات سفرهای نوروزی همکاری وتعامل داشته باشند نماینده عالی دولت در شهرستان بردسکن برلزوم ارسال کشیک ادارات قبل از تعطیلی ادارات ونهاد ها تاکید نمود وگفت دستگاه‌های فرهنگی می‌توانند با ایجاد فضاهای مفرح در نقاط مختلف شهر و به‌ویژه ورودی‌‌ها، معرفی شهرستان را با زبان هنر داشته باشند. علی نیا با بیان اینکه همه روسای ادارات  باید تلاش درراستای خدمت‌رسانی بی‌منت را سرلوحه کار خود داشته باشند، تاکید کرد: دستگاه‌های اداری از جمله شبکه بهداشت، صنعت، معدن و اصناف باید با برگزاری جلسات با همکاران خود، دقت بر حضور به موقع در کشیک‌ها و پاسخگویی به امور مردم و مراجعان را داشته باشند.
وی تامین سوخت مورد نیاز در مراکز سوخت و پمپ بنزین و جایگاه‌های cng را یاداور شد و گفت: ارزیابی لازم به‌طور مرتب از ایستگاه‌ها و دستگاه‌های خدماتی و محل اسکان مسافران صورت می‌گیرد، لذا تلاش کنید نهایت خدمت شایسته را به مسافران و زائران حضرت رضا(ع) داشته باشد.
فرماندار شهرستان بردسکن  نیز از اداراتی که کار عمرانی و خدماتی دارند، خواست حداکثر تا 20 اسفند طرح‌های خود را تکمیل و از این تاریخ هیچ حفاری در سطح شهر نداشته باشیم.
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری بردسکن
تعداد بازدیدها : ۹۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان