سرپرست فرمانداری شهرستان بردسکن
ابراهیم قاسم پور

    .     .     .
۱۳۹۷/۰۴/۰۵

میزان مصرفی برق بردسکن۴۶۵ مگاوات دریک روز و مصرف آب روزانه ۱۳ میلیون لیتر می باشد


میزان مصرفی برق بردسکن465 مگاوات دریک روز/مصرف13 میلیون لیتر آب روزانه
فرماندار بردسکن، عصر امروز در جلسه شواری اداری این شهرستان با گرامیداشت هفته قوه قضاییه و یاد وخاطره شهید مظلوم دکتر بهشتی و72 یار با وفای ایشان،خطاب به مدیران شهرستان گفت مدیران باید در شهرستان تهدید ها را تبدیل به فرصت نمایند.
علی نیا با بیان اینکه درشهرستان انسجام خوبی بین فرماندار ، امام جمعه ونماینده شهرستان حاکم است اظهار داشت: شهرستان بردسکن با گستره 8000کیلومتر مربع در کریدور جنوب شرقی وغرب کشور واقع است وفعال بودن محور های منتهی به شهرستان منجر به جایگاه این شهرستان دراستان وحتی کشور به عنوان شهرستانی اقتصادی وتجاری تبدیل شده است.
فرماندار بردسکن، به گزارش روسای ادارات برق،آبفای روستایی وشهری اشاره نمود وافزود: بردسکن دارای 753 کیلومتر طول مسیر انتقال آب است که از چندین شهر دراستان بیشتر است وصرف 466 مگاوات برق در طول روز ونیز 13میلیون لیتر آب مصرف یک روز در سطح شهرستان، جای دارد همه مردم با توجه به فصل گرما رعایت کنند .
وی تامین این مقدار انرژی وآب را در شهرستان یک کار فوق العاده نام برد واز روسای این ادارات تقدیر کرد. اعتبارات دستگاههای کم کار ، گرفته می شود
ریئس شورای اداری شهرستان بردسکن به روسای ادارات تاکید نمود در جذب اعتبارات بیشتر تلاش کنند، علی نیا افزود: به جد اعتبارات شهرستان را پیگیر هستم وهیچ کوتاهی از مسئولینی که در جذب اعتبار کوتاهی کنند نمی پسندم.
رئیس شورای اداری بردسکن، از تکمیل طرح های نیمه تمام درشهرستان خبرداد واظهار داشت: اجرای طرح جدید در شهرستان منوط به داشتن ردیف اعتباری خواهد بود .
وی با توجه به اختصاص تسهیلات مختلف اشتغال از جمله تسهیلات روستایی وعشایری از بانک ها خواست همکاری کنند تا این تسهیلات به موقع جذب شود.
فرماندار بردسکن،از رسانه های شهرستان نیز در امر اطلاع رسانی به نیکی یاد کرد واظهار داشت: اصحاب رسانه در اطلاع رسانی خدمات دولت باید اهتمام ورزند. .
وی عظمت ایران اسلامی را ستود وبا تقبیح جنایات امریکا ولزوم هوشیاری ملت در برابر دشمنان ، افزود: همه باید در راستای منویات مقام معظم رهبری جهادی کار کنیم وهمچون رزمندگان در دوران دفاع مقدس، به مطالبات مردم پاسخ دهیم.

علی نیا فرماندار شهرستان بردسکن، همکاری دستگاهای خدماتی ودیگرسازمانها واتحادیه واصناف را با برگزاری همایش بزرگ ورزش زورخانه ای که بصورت کشوری در بزرگترین گود روباز کشور در بردسکن برگزار می شود، تاکید نمود .


منبع : زیرپرتال فرمانداری بردسکن
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۵۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان