سرپرست فرمانداری شهرستان بردسکن
ابراهیم قاسم پور

    .     .     .
۱۳۹۷/۰۴/۱۰

صنعت گردشگری وصنعت کشاورزی در بردسکن امری ضروری استبه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بردسکن عصر امروز جلسه شورای اداری شهرستان بردسکن با حضور معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی وبه ریاست برات علی نیا فرماندار شهرستان بردسکن در سالن اجتماعات فرمانداری برگزارگردید، در این جلسه فرماندار ضمن خیر مقدم به معاون سیاسی ،امنیتی واجتماعی استانداری خراسان رضوی وهئیت همراه به اهم اقدامات انجام شده در شهرستان بردسکن در دولت تدبیر وامید پرداخت وگفت :با حضور جنا افتتاح کارخانه کنسانتره مس در سال گذشتهبا حضور آ قای دکتر رشیدیان استاندار معزز خراسان رضوی با سرمایه گذاری 80 میلیارد تومانی که توسط سرمایه گذار ایجاد شده است به بهره برداری رسیده که این کارخانه 453 نفر را به صورت مستقیم مشغول به کار نموده است
وی در بخش دیگری ازسخنان خود به سرمایه گذاری 50 میلیارد تومانی بخش خصوصی در معدن سنگ آهن دلکن در این شهرستان اشاره کرد و اظهار کرد: با بهره برداری از این معدن 120 نفر مشغول به کار می شوند.
فرماندار بردسکن از افتتاح فاز دوم صنعت نساجی مدرس این شهرستان در شهرک صنعتی بردسکن در هفته دولت خبر داد و ادامه داد: در کارخانه نساجی مدرس بردسکن 90 میلیارد تومان سرمایه گذاری شده است و در حال حاضر 120 نفر در این کارخانه مشغول به کار هستند.

علی نیا در ادامه از اختصاص 80 میلیون تومان برای احیای قنوات این منطقه خبر داد و بیان کرد: از محل اعتبارات ماده 180 و تملک دارایی 19 میلیارد تومان در سال 97 به این شهرستان اختصاص می­ یابد، که می طلبد همه دستگاه ها در مبادله اجرای این طرح های عمرانی و جذب اعتبارات، تلاش کنند.
وی کشاورزی و صنعت گردشگری را در این منطقه امری ضروری دانست و گفت: بردسکن با داشتن 10 هزار هکتار باغات پسته، مقام دوم استان را در این محصول داراست.
فرماندار بردسکن بحث اشتغال و ایجاد فرصت های شغلی را اولویت شهرستان برشمرد و عنوان کرد: طی دوسال گذشته 11 میلیارد تومان در حوزه آب روستایی در این شهرستان هزینه شده که برای 8 هزار خانوار مورد بهره برداری قرار گرفته است.
علی نیا تسریع آسفالت و دوبانده کردن جاده بردسکن به خلیل آباد را با توجه به اینکه بردسکن در یک شاهراه ارتباطی قرار دارد از خواسته های دیرینه مردم نام برد و گفت: در حوزه بهداشت و درمان 4 میلیارد و 400 میلیون تومان در حوزه ساخت کلینیک و خانه های بهداشت و نیز مراکز پزشک خانواده هزینه شده است.
فرماندار بردسکن ساخت بیمارستان 197 تختخوابی و نیز درمانگاه تامین اجتماعی در بردسکن را با توجه به 30 هزار نفر بیمه شده مورد تاکید قرارگرفت


منبع : زیرپرتال فرمانداری بردسکن
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۷۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان