سرپرست فرمانداری شهرستان بردسکن
ابراهیم قاسم پور

    .     .     .
۱۳۹۷/۰۵/۰۶

فرماندار بردسکن خطاب به مدیران دستگاه های اجرایی درحوزه کاری خود قبل از انجام هرکاری تدبیر کنید که باعث تولید نارضایتی مردم نشود.


در آستانه پنجم مردادماه سالروز اولین اقامه نماز جمعه در کشور به امامت آیت الله طالقانی جلسه شورای اداری شهرستان بردسکن در محل دفتر امام جمعه برگزار شد. علی نیا با گرامی داشت 5 مردادماه سالروز اقامه اولین نماز جمعه در کشور به اهمیت نماز جمعه اشاره کرد و گفت: امروز شاهد این هستیم که هر هفته در بیش از 900 نقطه کشور نماز جمعه اقامه می شود و به حول قوه الهی قشرهای مختلف مردم و مسئولان در صفوف به هم فشرده در پایگاههای نمازجمعه شرکت می کنند و تاکنون حضور باشکوه مردم در سنگرهای نمازجمعه توطئه ها و تحرکات دشمنان را خنثی و نقش برآب کرده است. وی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری مبنی براینکه پایگاههای نمازجمعه یک قرارگاه فرهنگی در هر شهرستانی به شمار می رود گفت: پایگاههای نمازجمعه متعلق به گروه و جناح خاصی نیست و به حمدالله در حوزه شهرستان این پایگاه توانسته با محوریت امام جمعه شهرستان نقش بسزایی را ایفا کند.
فرماندار بردسکن متذکر شد وگفت برخی از مدیران ادارات به بهانه ماموریت در مرکز استان جانشین و یا کارشناسان خود را در جلسات می فرستند. برات علی نیا از روسای ادارات خواست سفرهای مرکز استان خود را کمتر کنند ودر جلسات شهرستان حضور پیدا کنند تا در جریان تصمیماتی که در جلسات گرفته می شود قرار بگیرند. فرماندار بردسکن به مدیران تاکید کرد درحوزه کاری خود قبل از انجام هرکاری تدبیر کنند که باعث تولید نارضایتی مردم نشوند. وی برپاسخ گویی مناسب مدیران با ارباب رجوعان اشاره کرد و گفت: خوشبختانه کارنامه روسای ادارات شهرستان مثبت ارزیابی شده است که می طلبد این اعتماد سازی تداوم پیدا کند. وی از تلاش های روسای ادارات برق و آب و فاضلاب با توجه به گرمای بیش از حدا هوا در پایدار بودن آب شرب و برق تقدیر کرد و از مردم و ادارات دولتی خواست در مصرف برق و آب صرفه جویی لازم را داشته باشند. رئیس شورای اداری بردسکن با گرامی داشت 17 مرداد ماه روز خبرنگار و گرامی داشت شهید صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران و یاد پیشکسوت عرصه خبر مرحوم نورمحمد نوری از زحمات و تلاش های خبرنگاران تقدیر کرد و گفت: حقیقتا اطلاع رسانی بسیار خوب و به موقع اصحاب رسانه در بردسکن رضایت کننده است. وی از روسای ادارات خواست اقدامات و بیان خدمات صورت گرفته حوزه کاری خود را از طریق خبرنگاران برای مردم اطلاع رسانی کنند. علی نیا به اختصاص یک میلیارد و 200 میلیون تومان اعتبار در حوزه اشتغال روستاها اشاره کرد و گفت: اعتبارات حوزه اشتغال روستایی شهرستان شناور است و تا زمانی که تسهیلات پرداختی منجر به ایجاد یک خوشه و یا زنجیره اقتصادی نشود جلوی آن تسهیلات را خواهم گرفت. وی با اشاره به افزایش تسهیلات حوزه مقاوم سازی منازل مسکونی از 18 به 25 میلیون تومان گفت: متاسفانه بیش از 70 درصد واحدهای مسکونی در روستاها مقاوم نیست که می طلبد با توجه به گسل درونه که قدیمی ترین و بزرگترین گسل ایران است این مهم بیشتر فرهنگ سازی و روستاییان را برای گرفتن این تسهیلات ترغیب کنیم. فرماندار بردسکن از پاسخ ندادن نامه های حوزه بانوان شهرستان توسط روسای ادارات گلایه کرد و گفت: با توجه به اینکه نیمی از جمعیت شهرستان بردسکن بانوان هستند می طلبد مدیران ادارات پاسخ گوی نامه های حوزه بانوان شهرستان باشند. وی به مدیران متذکر شد پروژه های قابل افتتاح خود را برای هفته دولت به فرمانداری ارسال کنند تا از هم اکنون برنامه ریزی لازم صورت بگیرد. علی نیا با اشاره به اختصاص بیش از 19 میلیارد تومان اعتبار از محل اعتبارات تملک دارایی و ماده 180 در سال جاری به شهرستان گفت: این اعتبارات صرف 119 پروژه می شود که می طلبد مدیران ادارات پروژه های خود را به فرمانداری اعلام کنند.


منبع : زیرپرتال فرمانداری بردسکن
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۷۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان