سرپرست فرمانداری شهرستان بردسکن
ابراهیم قاسم پور

    .     .     .
۱۳۹۷/۰۵/۱۵

قاسم پور سرپرست فرمانداری بردسکن

سند پیشگیری بیماری های غیر واگیر باید با جدیت دنبال شود


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بردسکن جلسه ی کارگروه سلامت وامنیت غذایی شهرستان پیش از ظهرامروز در سالن اجتماعات فرمانداری با ریاست آقای ابراهیم قاسم پور سرپرست فرمانداری و ادارات مربوطه برگزارشد.
در این جلسه آقای قاسم پور ضمن خیر مقدم به مدعوین گفت : بحث سند پیشگیری بیماریهای غیر واگیر باید با جدیت پیگیری و دنبال شود. سرپرست فرمانداری بردسکن در این خصوص اظهار داشت : در کشور ما نیز امروز به این جمع بندی رسیده اند که در حوزه پیشگیری از بیماریهای غیر واگیر حتما باید سند جامعی نوشته شود . وی ضمن تقدیر از زحمات کارگروه سلامت و امنیت غذایی به ویژگیهای دو شاخص امنیت و سلامت در حوزه غذایی اشاره نمود وگفت : در شاخص های سلامت امروز، حوزه بهداشت و درمان و اجرای سیاست های دولت تدبیر وامید بر سلامت جامعه از نظر روح و روان و سلامت جسم می باشد و بر این مبنا برای آینده جامعه و کشور برنامه ریزی می شود.سرپرست فرمانداری شهرستان بردسکن در ادامه از شبکه بهداشت و درمان خواست نسبت به کنترل گشت های سلامت در سطح شهرستان نظارت بیشتری داشته باشد. وی از روسای ادارات آب شهرستان نیز در خواست نمود نسبت به کلر زنی آب شرب روستایی را با دقت بسیار اقدام نمایند
در ابتدای این جلسه آقای قاسم پور ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهید صارمی 17 مرداد روز خبرنگار را پیشاپیش به اصحاب رسانه  به ویژه خبرنگاران شهرستان بردسکن تبریک گفت و عنوان نمود: خوشبختانه در حوزه خبر و رسانه شهرستان بردسکن یکی از بهترین شهرستانهای استان می باشد که همین جا از تمامی این عزیزان تقدیر و تشکر می گردد و از خداوند متعال برای پیشکسوت عرصه خبر و رسانه مرحوم نورمحمد نوری علو درجات را مسئلت می نماییم.


منبع : زیرپرتال فرمانداری بردسکن
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۴۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان