سرپرست فرمانداری شهرستان بردسکن
ابراهیم قاسم پور

    .     .     .
۱۳۹۷/۰۶/۰۴

درجلسه دیدار مدیران دستگاه های اجرایی با سرپرست فرمانداری عنوان شد

اختصاص ۱۳ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای روش های نوین آبیاری به بردسکنسرپرست فرمانداری بردسکن از تخصیص 13 میلیارد تومان اعتبار طی یکسال گذشته برای اجرای روش های نوین آبیاری دراین شهرستان خبرداد. ابراهیم قاسم پور در جمع اعضای شورای اداری این شهرستان ضمن گرامی داشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت: شعار هفته دولت کارآمدی ، شفافیت و پاسخ گویی است و مدیران دستگاههای اجرایی باید همواره در طول سال این 3 مولفه را سرلوحه کار خود قرار دهند. وی همچنین از لایروبی و مرمت قنوات و اجرای 170 کیلومتر طرح لوله گذاریرا از دیگر اقدامات انجام شده در بخش کشاورزی بیان کرد. وی اختصاص بیش از 16 میلیارد تومان اعتبار به حوزه آبرسانی در سطح روستاها و شهرهای بردسکن، انابد و شهرآباد خبرداد و گفت: برای عبور از بحران کم آبی و قطع آب خوشبختانه گام های موثری در سطح شهرستان برداشته شد و با تدابیر اتخاذ شده توسط مدیران ادارات آب و فاضلاب شهری و روستایی و مدیریت برق مشکل خاصی بوجود نیامد.
سرپرست فرمانداری بردسکن در حوزه اشتغال روستایی گفت: در دوماه اخیر بیش از 4 میلیارد تومان اعتبار درراستای اجرای طرح توسعه اشتغال روستایی به روستاییان تسهیلات پرداخت شده است که تاکنون زمینه اشتغال 85 نفر به صورت مستقیم فراهم شده است.
وی از اختصاص 4 و نیم میلیارد تومان اعتبار برای باند دوم محور بردسکن به خلیل آباد خبرداد و گفت: عملیات اجرایی این پروژه از سمت بردسکن تا روستای شفیع آباد در حال انجام می باشد. قاسم پوربه ظرفیت معادن و صنعت شهرستان اشاره کرد و گفت: خوشبختانه بردسکن در حوزه معادن به ویژه طلا و مس جز شهرهای برتر در کشور است و امروز به جرائت می توانم اعلام کنم که بیش از هزار نفر به صورت مستقیم در بخش معادن و کارخانه نساجی مدرس شهرستان مشغول فعالیت هستند. وی سرمایه گذاری 300 میلیارد تومانی بخش خصوصی را در حوزه معادن مس ، طلا و سنگ آهن و واحدهای تولیدی را را از دیگر اقدامات انجام شده دراین شهرستان برشمرد. وی به مدیران ادارات تاکید کرد: در حوزه کاری خود پاسخ گوی ارباب رجوعان باشند و با شفافیت پاسخ گوی مطالبات آنها باشند. وی از برخورداری 100 درصدی روستاهای بخش شهرآباد و 100 درصدی تمامی روستاهای بخش مرکزی و شهرآباد از راه آسفالته نیز خبرداد و گفت: طرح مطالعاتی فاز چهارم گازرسانی به روستاهای کوهپایه بردسکن دراستان مورد تصویب قرار گرفته است و به محض تخصیص اعتبار عملیات اجرایی گازرسانی به روستاهای منطقه کوهپایه نیز آغاز خواهد شد. وی همچنین به مدیران تاکید کرد درب اتاق های خود برروی مردم باز باشد و با 3 مولفه کارآمدی ، شفافیت و پاسخ گویی در خدمت کردن به مردم از هیچ گونه تلاشی دریغ نکنند. سرپرست فرمانداری بردسکن با اشاره مشخص شدن سهم شهرستان بردسکن از اعتبارات تملک دارایی و ماده 180 از روسای ادارات خواست نسبت به گرفتن موافقت نامه طرح ها از طریق ادارات کل خود اقدام کنند. وی از افتتاح و کلنگ زنی بیش از 65 پروژه عمرانی خدماتی در طول هفته دولت با اعتباری بالغ بر 18 میلیارد تومان نیز دراین شهرستان خبرداد و با اجرای این پروژه ها بیش از 70 هزار نفر از جمعیت شهرستان از مزایای آن برخوردار می شوند. وی اظهارداشت: پروژه هایی در طول هفته دولت افتتاح می شود که بعداز افتتاح بلافاصله مردم به عینه شاهد مزایای آن باشند و پروژه هایی کلنگ زنی می شود که دارای ردیف اعتباری باشد. وی از مدیران خواست در بیان خدمات دولت هیچ ابایی نداشته باشند و ازطریق خبرنگاران آنها را برای مردم بازگو کنند.


منبع : زیرپرتال فرمانداری بردسکن
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۵۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان