مجتبی شاکری
  فرماندار شهرستان بردسکن
 

    .     .     .
۱۳۹۷/۰۷/۰۱

قاسم پور سرپرست فرمانداری بردسکن

قبولی ۱۷ نفر در کنکور امسال در رشته پزشکی از بردسکن/ داشتن دو رتبه زیر ۱۰۰ نشان از رشد علمی منطقه دارد

 
سرپرست فرمانداری شهرستان بردسکن گفت: امروزه سرمایه های اجتماعی در دست معلمین است و بیشترین تاثیر گذاری را معلمین بر روی دانش آموزان دارند.
، ابراهیم قاسمپور در جلسه شورای آموزش و پرورش که با حضور امام جمعه بردسکن، و دیگر روسای ادارات در سالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش این شهرستان برگزار شد، اظهارداشت:نظام تعلیم و تربیت یک نظام بزرگی است.
وی افزود: تعلیم و تربیت صحیح، امنیت، دانش ،علم و جامعه ای پویا همراه با معنویت را بوجود می آورد که بسترآن را فرهنگیان ایجاد می کنند.
قاسمپور با بیان اینکه یکی از حوزه هایی که در سند تحول بنیادین آمده است ،بحث چندساحتی میباشد،گفت: در نظام تربیت قبل از اینکه فرد در جامعه شغلی پیدا کند باید تربیت انسانی شود، که در فرهنگ و آموزه های ما حل شده است.
سرپرست فرمانداری بردسکن با اشاره به اینکه امسال شروع مدارس همزمان با ماه محرم میباشد، افزود: در این ماه معلمین درس شجاعت، ایثار و ایمان را به دانش آموزان ارائه دهند، لذا همه معلمین و دانش آموزان ما در مکتب حسینی بزرگ شده اند.
وی همچنین به تقارن هفته دفاع مقدس با آغاز بازگشایی مدارس اشاره کرد و اظهارداشت: شهدای ما افرادی بودند که با از خودگذشتگی خود درس ایثار و شهادت را دادند و این ها اسوه های مقاومت و ایثارند.
: قبولی 17 نفر در رشته پزشکی نوید روزهای سرشار از طروات وعلم آموزی را در بردسکن نشان می دهد
:قاسمپور گفت: در کنکور امسال 17 قبولی در سطح شهرستان داشته ایم که در شاخه های پزشکی از رتبه 35 تا 1500 بودند و باعث افتخار است که دو رتبه زیر 100 در شهرستان نیزداشتیم.
سرپرست فرمانداری بردسکن همچنین تاکید کرد: نشاط و پویایی در مدارس ایجاد شود، زیر نشاط و پویایی نیروی محرکه ای برای پیشرفت دانش آموزان است.
وی از مشارکت خیرین در کمک رسانی به آموزش و پرورش بردسکن تقدیر کرد و گفت: آینده این جامعه در دست دانش آموزان است و با توجه به اینکه بعضی از خانواده ها شرایط مالی خوبی ندارند برای تحصیل فرزندانشان ، حتما اولویت اصلی و نگاهتان به سمت این قشر باشد.
قاسمپور به کنترل جدی سرویس های مدارس اشاره کرد و افزود: بالغ بر 2 هزار نفر از سرویس های مدارس در شهرستان استفاده میکنند و اداره صنعت، معدن و تجارت بر نرخ سرویس ها نظارت داشته باشد.
وی به سوخت جایگزین در ایام فصل زمستان تاکید کرد و اظهارداشت: حتما پیگیر سوخت جایگزین چه برای مدارسی که گازکشی است و چه مدارس روستایی و عشایری که هنوز گازکشی نشده است، باشید.
سرپرست فرمانداری بردسکن به تمام دستگاه های اداری تاکید کرد، کمک حال آموزش و پرورش باشند تا در سنگر تعلیم و تربیت موفقیت های خوبی را کماکان درسالهای بعدی داشته باشیم.


منبع : زیرپرتال فرمانداری بردسکن
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۸۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان