مجتبی شاکری
  فرماندار شهرستان بردسکن
 

    .     .     .
۱۳۹۷/۰۷/۰۳

باحضور سرپرست فرمانداری شهرستان

اولین جلسه هماهنگی وبرنامه ریزی ستاد اربعین حسینی برگزارشد


:
جلسه هماهنگی وبرنامه ریزی اربعین حسینی با حضور سرپرست فرمانداری وجمعی از دستگاه های اجرایی شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید در این جلسه که آقای ابراهیم قاسم پور
سرپرست فرمانداری شهرستان بردسکن ضمن تسلیت ایام اسارت خاندان آل الله و اشاره به دوران دفاع مقدس و شوق رزمندگان اسلام درزیارت امام حسین (ع) در کربلای معلی گفت :همه باید به هم کمک کنیم تا امسال بهتر از گذشته به زائرین پیاده اربعین خدمات ارائه دهیم، هدف ما از این جلسه این است که با تعاملات و همفکری بتوانیم یک حرکت خودجوش در سطح شهرستان در جهت خدمات رسانی به زائرین امام حسین(ع)ایجاد نموده و مقدمات کار و هماهنگی لازم در خصوص برنامه ریزی برنامه های اربعین و جلب مشارکت های مردمی و اعزام زائران را به نحو مناسب فراهم نماییم.
سپس ضمن تشکر از پیگیری های انجام شده برای دریافت مجوز ایجاد موکب در کربلای معلی اضافه کرد باید تمامی الزامات امنیتی، سیاسی، مذهبی و... توسط تیمی که اعزام میشوند رعایت گردد چراکه تروریستدها درصدد است از حوزه های مختلف از جمله حملات تروریستی،بیو تروریستی و اختلاف بین مردم ایران و عراق به منظور کم رنگ کردن اجتماع بزرگ اربعین ضرباتی را به هرطریقی وارد کند که لازم است ضمن رعایت هشدار باش ها و هوشیاری لازم، بهترین شرایط برای خدمت رسانی به زائرین در موکب بردسکن در عراق فراهم آید. ،وی همچنین از نیروی انتظامی،پلیس راه،راهداری و حمل نقل جاده ای خواست تمامی افرادی که میخواهندبرای برگزاری موکب همراهی کنند،رانندگان و همچنین وسایط نقلیه ای که به عراق خواهند رفت را تایید نمایند.
درابتدای این جلسه آقای اسماعیل نیا مسئول محترم ستاد عتبات عالیات شهرستان گزارشی را از فعالیتهای ستاد شهرستان بیان نمودند و خواسته های زائرین را برای ارائه خدمت بهینه به زوار حسینی در ایام اربعین ارائه نمود.


منبع : زیرپرتال فرمانداری بردسکن
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۸۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان