مجتبی شاکری
  فرماندار شهرستان بردسکن
 

    .     .     .
۱۳۹۷/۰۷/۱۱

در جلسه تنظیم بازار عنوان شد

تاکید سرپرست فرمانداری شهرستان بر لزوم نظارت مستمر ودقیق بر بازار

جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان بردسکن به ریاست آقای ابراهیم قاسمپور سرپرست فرمانداری و با حضور اعضا در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛ آقای قاسم پوردر این جلسه اظهار داشت: به حمدالله تا این لحظه با اتخاذ تدابیر و تمهیدات لازمی که در سطح شهرستان انجام شده است هیچ گونه کمبودی در ارزاق و مایحتاج عمومی نداریم که از همه اعضای جلسه تشکر میکنم.
وی هدف اصلی برگزاری این جلسه تنظیم بازار، رصد کامل،نظارت،حفظ آرامش بازار مصرف در راستای حمایت از حقوق تولید کنندگان و مصرف کنندگان و شهروندان عزیز می باشد.
وی دراین جلسه تنظیم بازار بر بررسی و نظارت مستمر بازرسان اتاق اصناف، اداره صنعت معدن و تجارت، و تعزیرات حکومتی در راستای جلوگیری از هر گونه گران فروشی، کم فروشی و احجاف در حق شهروندان تاکید نمود.
سرپرست فرمانداری شهرستان بردسکن با بیان اینکه اتاق اصناف ناظر اصلی در بحث قیمت ها است، ادامه داد: انتظار می رود که این نهاد مردمی نظارت بر قیمت کالا ها را کما فی السابق جدی بگیرد و اتحادیه و یا صنفی تخلفی دارند بلافاصله در هماهنگی با تعزیرات حکومتی برخورد جدی و قانونی صورت پذیرد. هیچ گونه کمبودی و تعطیلی در نانوایی های سطح شهرستان نبوده و باید صنعت و معدن رصد جدی داشته باشد.
آقای قاسم پور نیز تاکید کرد و گفت: ضمن تشکر از همکاری ها و همراهی های رانندگان عزیز کامیون ها و وسایل نقلیه سنگین شهرستان، نیاز است اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای پیگیری لازم را به منظور اختصاص سهمیه بیشتر لاستیک برای این عزیزان داشته باشد.
وی در پایان سخنانش از تمامی اتحادیه ها و بازاریان خواست که با اتاق اصناف و دستگاه های زیربط همکاری و هماهنگی داشته باشند.


منبع : زیرپرتال فرمانداری بردسکن
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۷۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان