مجتبی شاکری
  فرماندار شهرستان بردسکن
 

    .     .     .
۱۳۹۷/۱۰/۱۷

نشست شوراهای اسلامی بخش ها تابعه و شورای اسلامی شهرستان با سرپرست فرمانداری بردسکن

آقای قاسم پور سرپرست محترم فرمانداری شهرستان بردسکن در دیدار با اعضای محترم شورای اسلامی شهرستان و بخش های تابعه که در محل فرمانداری بردسکن برگزار گردید با تاکید بر جایگاه قانونی شوراهای اسلامی بویژه شوراهای اسلامی شهرستان و بخش گفت: قانون شوراها وظایف و جایگاه هریک از شوراهای اسلامی روستا، بخش، شهرستان ، استان و شورای عالی استان ها را مشخص نموده و در همین راستا اعضای شوراهای اسلامی باید می توانند با مطالعه دقیق قانون و آگاهی از وظایف سازمانی خود عملکرد بهتری داشته و خدمات شایسته تری را به شهروندان ارائه نمایند .
آقای قاسم پور از اعضای شوراهای اسلامی خواست تا با ارتباط بهتر و تعامل سازنده تر با مسئولین دستگاههای اجرایی شهرستان  و اصحاب خبر و رسانه ضمن حفظ جایگاه شوراها نسبت به انتقال مسائل و مشکلات موجود اقدام و با ارائه پیشنهادات سازنده و کارشناسی خود در جهت حل و فصل  مسائل و مشکلات شهرستان اقدام نمایند.
سرپرست محترم فرمانداری شهرستان بردسکن ضمن بیان وظایف قانونی شوراهای اسلامی گفت: جلسات شوراهای اسلامی باید طبق قانون به صورت ماهیانه دوبار برگزار گردد و در صورت نیاز به حضور مسئولین ادارات و نهادهای دولتی در جلسات شورا، مسئولین و روسای دستگاههای اجرایی موظف به حضور در این جلسات بدون حق رای می باشند.
آقای قاسم پور گفت: مسئولین ادارات شهرستان نیز باید از ظرفیت شوراهای اسلامی شهرستان و بخش و پیشنهادات سازنده آنان در جهت توسعه همه جانبه  شهرستان استفاده نمایند. وی در پایان از اعضای شوراهای اسلامی شهرستان و بخش به عنوان شورای اسلامی فرا دست خواست تا ضمن سرکشی از روستاهایی که شورای اسلامی و دهیاری ندارند نسبت به تعیین یک نفربه عنوان رابط جهت ارتباط بهتر و موثرتر در هر روستا و آبادی اقدام نمایند.


منبع : زیرپرتال فرمانداری بردسکن
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۳۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان