مجتبی شاکری
  فرماندار شهرستان بردسکن
 

    .     .     .
۱۳۹۷/۱۱/۱۷

مهندس میرزایی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان رضوی

شهرستان بردسکن یکی از شهرستان های ثروتمند در حوزه اقتصادی است.

با حضور جناب آقای مهندس میرزایی معاون محترم هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان رضوی، قاسم پورسرپرست فرمانداری شهرستان، کارخانه تولید دستمال کاغذی شفا گل و ساختمان ستاد شبکه بهداشت و درمان شهرستان جمعا با اعتباری بالغ بر ۱۱ و نیم میلیارد تومان به بهره برداری رسید.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان رضوی گفت: بردسکن با توجه به معادن غنی که دارد یکی از شهرستان های ثروتمند در حوزه اقتصادی است.
وی افزود: در سال جاری در مجموع ۳۷۸۳ پروژه با هزینه ای بالغ بر ۸۸ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان در استان به بهره برداری رسیده و خواهد رسید.
معاون استاندار خراسان رضوی اظهار داشت: عملیات ۱۰۵۹ طرح که اغلب آن طرحهای پروژه های ملی می باشد در سطح استان کلنگ زنی و عملیات ساخت آن آغاز شده است .
میرزایی با گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و ایام دهه مبارک فجر گفت: همه باید تلاش کنیم در راستای منویات رهبری انقلاب اسلامی حرکت کنیم و بیشترین شیوه کار اقتصادی، شیوه اقتصاد مقاومتی است که در حال حاضر با تاکیدات استاندار محترم خراسان رضوی این مهم با اولویت در استان در دست انجام است .
وی تقسیم استان به ۱۲ منطقه با داشتن معین های اقتصادی که در هر شهرستان موافقتنامه آن به امضاء طرفین می‌رسد گفت: همه روسای ادارات و فرمانداران شهرستان ها باید دارای برنامه و تقویم کاری در حوزه اقتصادی باشند.
لازم به ذکر است کارخانه شفا گل با زیربنای ۱۷۰۰ متر مربع و با هزینه ای بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان با اشتغالزایی ۲۰ نفر کار خود را آغاز و در آینده نیز 60 نفر دیگر وارد چرخه کار می شوند.
در حال حاضر ظرفیت تولید این کارخانه در سال ۷۵۰ تن دستمال کاغذی می باشد. و ساختمان ستاد شبکه بهداشت در زیربنایی به مساحت ۱۲۰۰ متر و با هزینه بیش از 1.5میلیارد تومان از اعتبارات طرح تحول سلامت به بهربرداری رسید.


منبع : زیرپرتال فرمانداری بردسکن
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۳۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان