مجتبی شاکری
  فرماندار شهرستان بردسکن
 

    .     .     .
۱۳۹۸/۰۱/۲۷

قاسم پور سرپرست فرمانداری بردسکن

بارندگی‌های امسال بردسکن برابر با ۲ سال زراعی گذشته می باشد.

ابراهیم قاسمپور سرپرست فرمانداری بردسکن هم در این جلسه با بیان اینکه در طول سال زراعی ۹۷_۹۸ تا کنون۳۴۰ میلی متر بارندگی در این شهرستان ثبت شده است، اظهار کرد: بارندگی‌های امسال بردسکن برابر با ۲ سال زراعی گذشته می باشد.
فرماندار بردسکن با اعلام اینکه در سال ۹۶_۹۷ مقدار ۱۰۱ میلی‌متر بارندگی و در سال ۹۵_ ۹۶ کمتر از ۱۰۰ میلی‌متر بارندگی در این شهرستان صرف شده است، اضافه کرد: از ابتدای سال ۹۸ تا کنون بیش از ۱۸۰ میلیمتر بارندگی در این شهرستان آمده که فقط ۱۱۰ میلیمتر آن مربوط به ۴۸ ساعت گذشته است.
قاسم پور از کمک اعضای شورای مدیریت بحران و توجه استاندار خراسان رضوی در خصوص اعزام نماینده خود به این شهرستان افزود: بخش خصوصی و دیگر دستگاه‌های شهرستان و شهرهای همجوار به خوبی کمک کردند.
وی به آبگرفتگی در روستای سیف آباد، کلاته نو و محمد آباد را یادآور شد و اظهار کرد: هرچند دیگر روستاهای بخش انابد و مناطق عشایری و نیز بخش شهرآباد، روستای قوژد آباد و رکن آباد هم در مخاطره سیلاب هستند، ولی نیروهای مختلف امدادی و اجرایی در صحنه ها حضور دارند و با همکاری مردم و دهیاران ،اعضای شورای اسلامی و معتمدین به کمک یکدیگر شتافته اند.
وی با اعلام اینکه فقط جان مردم اولویت کار ما است، افزود: شورای مدیریت بحران شهرستان باید تا پایان این سامانه در آمادگی کامل باشد و امشب همه اعضای شورا در محل کار خود حاضر باشند.
سرپرست فرمانداری بردسکن از بارندگی حال حاضر که داریم، گفت: هنوز با توجه به پر شدن بندهای خاکی بالادستی شهرستان و ورود سیلاب خطر روستاها را تهدید می‌کند که باید مردم و اهالی روستاها با جدیت آماده باشند و هشدارها را جدی بگیرند.


منبع : زیرپرتال فرمانداری بردسکن
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۳۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان