سرپرست فرمانداری شهرستان بردسکن
ابراهیم قاسم پور

    .     .     .
۱۳۹۶/۱۱/۲۱

معاون استاندار:

باورهای دینی مردم ،رهبری و وحدت سه عنصر تداوم بخش انقلاب اسلامی است

معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی در سفر یکروزه به مه ولات در جمع مردم شادمهر در مسجد جامع این شهرستان حضور یافت.

معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی در سفر یکروزه به مه ولات در جمع مردم شادمهر در مسجد جامع این شهرستان حضور یافت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، سید جواد حسینی گفت: انقلاب اسلامی بر پایه باورهای دینی و اعتقادی مردم متدین ایران، رهبری بی بدیل امام(ره)  و وحدت و یکپارچگی مردم  به پیروزی رسید. این عناصر باید برای ادامه انقلاب حفظ شوند.
وی افزود: در سایه مکتب رهایی بخش اسلام و رهبری فرزانه انقلاب باید وحدت امیدآفرین در جامعه استمرار داشته و پذیرش مشارکت مردم در تمام عرصه ها مدنظر باشد.
وی ادامه داد: نظام، حکومت و دولت جمهوری اسلامی ایران خود را از مردم و مشکلات آنها جدا نمی داند. در سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران با رهبری و آرمانهای انقلاب میثاق می بندیم و می کوشیم با اتحاد و همدلی مشکلات را از پیش روی نظام برداریم.
معاون استاندار خراسان رضوی  بزرگترین مشکل جامعه را اشتغال جوانان دانست و اظهار داشت: در یکسال گذشته 184 هزار فرصت شغلی معادل 23 درصد اشتغال کشور در استان خراسان رضوی ایجاد شده است و این در حالی است که استان 8 درصد جمعیت کشور را دارد.
وی با بیان اینکه در دهه فجر امسال 1508 پروژه در استان به بهره برداری رسیده است افزود: 48 پروژه از این تعداد مربوط به شهرستان مه ولات می باشد و امروز نیز نزدیک به 140 میلیارد ریال پروژه به بهره برداری رسید.
حسینی افزود: در چند سال اخیر تراز تجاری استان مثبت شده است و نرخ تورم نیز به حدود 7 درصد رسیده است همچنین13.1 درصد صادرات استان به کشورهای خارجی افزایش داشته است.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۵۵۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان