مجتبی شاکری
  فرماندار شهرستان بردسکن
 

    .     .     .
۱۳۹۸/۰۳/۱۸

رئیس ستاد انتخابات خراسان رضوی خبر داد؛

استعفای ۱۵ مدیر برای حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه‌های انتخابیه استان

رئیس ستاد انتخابات خراسان رضوی گفت : ۱۵ مدیر مشمول ماده ۲۹ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی برای شرکت در انتخابات خانه ملت از حوزه‌های انتخابیه استان از سمت خود استعفا داده‌اند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، حسن جعفری با اعلام این خبر اظهار کرد: آخرین مهلت استعفای مدیران مشمول ماده ۲۹ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی، ۱۶ خرداد ماه بود و کسانی که تا این روز از سمت خود استعفا داده و مورد پذیرش قرار گرفت، می توانند برای حضور در رقابت های انتخاباتی نامزد شوند.
وی افزود: بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی از دستگاه های اجرایی تا ساعت ۱۷ شنبه ۱۸ خرداد ماه استعفای ۱۵ مدیر در سطوح مختلف نهایی شد.
جعفری با بیان اینکه آمار مدیران مستعفی از دستگاه های اجرایی، فرمانداری ها و شورای اداری اخذ شده است، اظهار کرد: از مجموع مدیران مستعفی یک نفر فرماندار، یک نفر معاون فرماندار، ۴ نفر از مدیران و معاونین ادارات مناطق و نواحی آموزش و پرورش، ۳ عضو شورای شهر، یک رئیس دادگستری و یک رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان و یک رئیس مرکز علمی کاربردی برای حضور در رقابت های انتخاباتی استعفا داده اند.
رئیس ستاد انتخابات خراسان رضوی خاطرنشان کرد: ۲ مدیر کل هم که در دیگر استان ها فعالیت می‌کردند برای شرکت در انتخابات حوزه های انتخابیه خراسان رضوی از سمت خود استعفا داده و مورد پذیرش قرار گرفته.
وی با بیان اینکه از مجموع مدیران مستعفی تنها یک نفر مربوط به مشهد بوده است، گفت: در صورتی که دستگاه های اجرایی مورد جدیدی از استعفای مدیران مشمول ماده ۲۹ قانون انتخابات مجلس گزارش دهند، اطلاع رسانی خواهد شد.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۶۲۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۱۳۸
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۵۴ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۶۴ نفر
کل بازدیدکنندگان ۳۱۶۰۲۰ نفر
تعداد کاربران مهمان ۳۹ نفر
آماربازدیدکنندگان