مجتبی شاکری
  فرماندار شهرستان بردسکن
 

    .     .     .
۱۳۹۸/۰۵/۱۸

استاندار خراسان رضوی:

اختلاف و درگیری سیاسی شایسته شهر امام رضا (ع) نیست / تلاش برای دستیابی به توسعه با تقویت همدلی میان ارکان حاکمیت

استاندار خراسان رضوی گفت: به دنبال این هستیم که با تقویت همدلی و همزبانی میان همه ارکان حاکمیت، زمینه توسعه و آبادانی استان را فراهم کنیم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علی‌رضا رزم‌حسینی در آیین افتتاح ایستگاه پایانی خط دو و آغاز عملیات اجرایی خط چهار قطارشهری مشهد اظهار کرد: وجود مضجع شریف امام رضا(ع) بزرگرین سرمایه معنوی و اجتماعی برای عاشقان آن حضرت در سراسر عالم است بنابراین شایسته نیست که در شهری همچون مشهد اختلاف و درگیری سیاسی وجود داشته باشد. 
وی افزود: با عنایت حضرت رضا(ع) و حمایت های دولت و شخص رئیس جمهور محترم نیت کرده‌ایم که دولت کار را در خراسان رضوی راه اندازی کنیم و با ایجاد همدلی و همزبانی میان همه ارکان حاکمیت، زمینه توسعه و آبادانی استان را فراهم کنیم.
استاندار خراسان رضوی تصریح کرد: نمایندکان استان بعضا سلایق متفاوت و یا حتی متضاد با یکدیگر دارند اما به خاطر حضرت رضا(ع) برای آبادانی و پیشرفت این خطه با دستگاه های اجرایی و دیگر ارکان حاکمیت همراه شده اند.
وی با بیان اینکه همه ائمه جمعه استان برای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی همراه هستند، تاکید کرد: از روزی که توفیق خدمت در استانداری خراسان رضوی پیدا کرده ام، همواره ائمه جمعه و در راس این عزیزان، آیت الله علم الهدی، دستگاه قضایی و اصحاب رسانه برای هم افزایی و همدلی بیشتر کمک کرده اند.
رزم حسینی گفت: آیا شایسته شهر امام رضا(ع) است که یک میلیون و ۲۰۰ هزار حاشیه نشین با مشکلات عدیده ای اجتماعی داشته باشد؟ برای رفع این مشکل باید برنامه ریزی دقیق و منسجمی شده و حمایت های لازم انجام گیرد. 
وی تصریح کرد: این آمادگی وجود دارد که هر طرح ناکام یا ایده موفقی که از ابتدای انقلاب اسلامی تا به امروز امکان اجرای آن فراهم نبوده است، با همدلی و همزبانی ارکان حاکمیت به صورت آزمایشی در خراسان رضوی اجرایی شود؛ درگام نخست هم می توان یک مدل مدیریتی جدید با همراهی همه بخش ها تدوین و اجرا کرد. 
استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه دولت در دوره پنجم شورای اسلامی شهر مشهد کمک های بسیار خوبی به مدیریت شهری مشهد انجام داده است، ابراز کرد: اواخر سال قبل بدهی شهرداری مشهد به مبلغ ۴۴۰۰ میلیارد تومان با مطالبات از دستگاه های اجرایی تهاتر شد و اکنون مدیریت شهری یک ریال بدهی به بانک ها و دستگاه ها ندارد و این می تواند زمینه توسعه شهر را فراهم کند.
محمدرضا کلائی، شهردار مشهد نیز در این مراسم گزارشی از روند احداث قطار شهری و سرمایه گذاری انجام شده ارائه کرد و به تشریح برنامه های شهرداری مشهد برای اجرای دیگر پروژه های مدیریت شهری پرداخت.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۰۳۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان