مجتبی شاکری
  فرماندار شهرستان بردسکن
 

    .     .     .
۱۳۹۸/۰۵/۳۰

مدیرکل حوزه استاندار و روابط عمومی استانداری خراسان رضوی:

نخستین جلسه هم‌اندیشی با اصحاب رسانه و نشست خبری استاندار خراسان رضوی برگزار می‌شود

مدیرکل حوزه استاندار و روابط عمومی استانداری خراسان‌رضوی گفت: جلسه هم‌اندیشی با اصحاب رسانه و نشست خبری استاندار خراسان رضوی در نخستین روز از هفته دولت برگزار می شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، مهدی زین الدینی با اعلام این خبر اظهار کرد: پیرو وعده استاندار خراسان رضوی برای ارائه جزئیات برنامه‌های استان در حوزه های مختلف اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی در حضور خبرنگاران، نخستین جلسه هم‌اندیشی با اصحاب رسانه همزمان با آغاز هفته دولت برگزار می شود.
وی افزود: این نشست با حضور همه خبرنگاران از سراسر استان عصر شنبه دوم شهریورماه در محل تالار شهر مشهد برگزار و تعدادی از فعالان رسانه ای به نمایندگی از اصحاب رسانه به بیان نظرات خود درباره برنامه های مدیریت استان خواهند پرداخت.
مدیرکل حوزه استاندار و روابط عمومی استانداری خراسان رضوی با تاکید بر ضرورت توجه همه مدیران دستگاه های اجرایی به اصل پاسخگویی تصریح کرد: شفافیت و پاسخگویی یکی از مهمترین سیاست های آقای رزم حسینی به شمار می رود و برگزاری این نشست در راستای اهتمام به همین اصل اساسی است.
وی ادامه داد: پس از اتمام جلسه هم اندیشی با اصحاب رسانه، استاندار خراسان رضوی در نشست خبری با خبرنگاران حضور پیدا می‌کند و ضمن ارائه برنامه ها و پروژه های افتتاحی به مناسبت هفته دولت، پاسخگوی سوالات فعالان رسانه ای در حوزه های مختلف خواهد بود.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۹۸۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان